Kamu kurumları, proje ofisleri ve müteahhitlere ücretsiz üyelik ve tanıtım hizmeti veriyoruz. Prestijprojeler.com sitemize ücretsiz üye olarak ihaleleri takip ederken, projelerini, yatırım ve etkinlik haberlerini sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi kendileri ekleyebilirler.
Malzeme firmaları bütün ihale sitelerinde yapım ihale duyurusu ve sonuçlarına odaklanmıştır. Oysa prestijprojeler.com sitemizde ilk önce üstyapıdaki proje ihaleleri önemlidir. Şartnamelere girmek isteyen, verilen birkaç marka örneğinin içinde olmak isteyen firmalar için tek platformdur.
Prestijprojeler.com sitemizde bakış tek taraflı değildir. Sektörün tüm aktörleri birbirlerini görebilmekte ve iletişime geçebilmektedir.
Malzeme firmaları, kendi personelinin çalışmalarını listeleyebildiği gibi şartnamelerini ve proforma fatura dosyalarını görüntüleyen ve indiren kamu kurumları, proje ofisleri ve müteahhitleri iletişim bilgileri ile birlikte listeleyebilen tek portaldır. Bize söylenen kadar dergi basıldı mı, verdiğimiz reklam nerelere ulaştı veya bizim reklam sayfamız görüldü mü? Diye düşünmeyeceksiniz.
Malzeme firmaları diğer malzeme firmalarının şartnamelerini ve proforma faturalarını göremezler. Bu dosyaları sadece kamu kurumları, proje ofisleri ve müteahhitler görebilir.
Malzeme firmaları yönetim panellerinden şartnamelerini ve proforma faturalarını kendileri ekleyebilir veya eklediklerini değiştirebildikleri gibi, ürün ve referans haberlerini de kendileri ekleyebilirler. Bunun için reklam ücreti ödemezler.
Malzeme firmalarına yıllık abonelik değil kredili abonelik yapıyoruz. “Abone olduk ama siteye girmedik, abonelik kendiliğinden bitti, hiçbir faydasını görmedik” demeyeceksiniz.
Malzeme firmalarına 3-5 tane değil, sınırsız şifre* ile (365X3) 1.095 kredi veriyoruz. Her gün bir kredileri düşüyor. Hiçbir şartname ve proforma fatura dosyanız indirilmezse aboneliğiniz 3 yıl sürüyor. İndirilen her dosya için bir krediniz daha düşüyor. Aboneliğiniz 3 yılda da bitebilir 3 ayda da. Amacımız siz satışla ilgilenirken yurt genelindeki kurumlara ve proje ofislerine şartnamelerinizi ulaştırmaktır. (* Sınırsız şifre için kurumsal mail verilmesi gereklidir.)
Müteahhit firmaları, proje ofisleri ve kamu kurumları, proforma faturanızı indirmeden önce projesinin adını yazmak zorundadır. Proforma faturanız indirildiğinde proje/müteahhit firmanın veya kurumun adı ve iletişim bilgileri ile projesinin adının yazıldığı dosya mail adresinize gelecektir.
Pazarlama firma sahibinin çevresi veya satış personelinin şantiyeye girmesi ile başlıyorsa, büyük olasılıkla krizlerden çok çabuk etkilenirsiniz. Bunun için kamu veya özel yatırım demeden şartnamelere girmelisiniz. Bir proje ofisinde yapacağınız çalışma ile yılda ortalama 5 projeye girme şansını yakalayabilirsiniz.
Eğer bir projeyi tasarım aşamasında takip ettiyseniz, şartname ve proforma fatura desteği verdiyseniz, o projenin mahal listesine girmişsiniz demektir. Ya şantiyeden aranacaksınız ya da personeliniz o şantiyeye ürününüzün kullanıldığını bilerek gidecektir.
Projeler ve detaylar hazırlanırken örnek olarak verilen 3 markanın arasında olmayı isteyeceğinizi düşünüyoruz.
Üstyapı projeleri olarak tanımladığımız adliye sarayları, sağlık yapıları, spor yapıları, eğitim yapıları, kongre ve kültür merkezleri, eğlence ve aktivite merkezleri, askeri yapılar, dini yapılar, hizmet binaları gibi yatırımlar dışında park, çevre düzenleme peyzaj, restorasyon, onarım ve güçlendirme projelerinin duyularını ve sonuçlarını takip ediyoruz.
15-20 değil, yılda ister 100 ister 200 proje ofisi ile projelerini konuşuyor olabilirsiniz. Süremiz 10 dakika veya bir kereye mahsus değildir.
Günümüzde, kurumların il teşkilatları birçok proje ve yapım ihalesini bünyelerinde yapmaktadır. Sizlerin iş geliştirme ve pazarlama adına; - Yatırımcı bakanlıkların ve bakanlıklara bağlı müdürlüklerin il, ilçe ve bölge teşkilatlarına, - İl ve ilçe belediyelerine, - Valiliklerin / il özel idarelerin etüt proje ve şartname şubelerine, - Üniversitelerin yapı işleri ve teknik daire başkanlıklarına, - Sosyal yardımlaşma vakıflarına, bitlere, kitlere, - Özel bütçeli idarelere, döner sermaye saymanlıklarına… Ulaşmak için yeterli zamanı bulmanız imkânsızdır. Bir bakanlığın birkaç müdürlüğü olduğu düşünüldüğünde işinizin daha da zor olduğu görülecektir. Binlerce kuruma ve proje ofisine ulaşmak, bu kadar zaman ayırmak mümkün değildir. Ayrıca sunum sonrasında sizden istenen belgeler de bellidir. Teknik Çizim, Teknik Şartname, Maliyet Analizi veya Proforma Fatura…
Yurt çapında projeleri tasarlayan, ürünleri seçen, şartnameleri hazırlayan proje ofislerini iletişim bilgileri ile görebileceksiniz. Bu amaçla günün ihale sonuçlarını takip ederek, kurumlara ( örn. sağlık bakanlığı) veya proje tiplerine (örn. sağlık yapılarına) göre projeleri mercek altına alabilirsiniz. Gerek interaktif ortamla yurt çapında gerekse yüz yüze çalışmalarımızla proje ofisleri ve kamu kurumlarının bilgisayarlarının masaüstlerinde olabilirsiniz. Şartnamelerde olmak, örnek verilen markalar arasında ürününüzün adının geçiyor olması artık sizin elinizde.
Günün ihale duyurularını ve sonuçlarını takip edebilir, ilgilendiği kurumda veya bu proje tipinde son 5 yılda yapılan ihale sonuçlarını yaklaşık maliyetleri – proje bedelleri – indirim oranlarını görerek hazırlıklarını tamamlayabilirler. Birçok konuda şartname ve proforma desteği alabilecekleri tek portaldır. Ayrıca yapım ihalesi sonuçlanmış örnek mahal listelerine ulaşabilirler. Projelerini sitemizde yayınlayarak müteahhitlere ve kamu kurumlarına yönelik tanıtım hizmeti alabilirler.
Günün ihale duyurularını ve sonuçlarını takip edebilir, ilgilendiği proje tipinde son 5 yılda yapılan ihale sonuçlarını yaklaşık maliyetleri – proje bedelleri – indirim oranlarını görebilirler. Hazırlayacakları proje tipinde iş alan proje ofislerine ulaşarak yaklaşık maliyet için teklif alabilecekleri gibi ihalelerine davet edebilirler. ( Bu görüşmeler sitemiz dışında kurum ve proje ofisi arasındadır. Sitemiz bu iletişimin dışındadır.) Birçok konuda şartname ve proforma desteği alabilecekleri tek portaldır. Ayrıca yapım ihalesi sonuçlanmış örnek mahal listelerine ulaşabilirler. Yatırımlarını ve etkinlik haberlerini sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi prestijprojeler.com sitemizde de yayınlayabilirler.
Günün ihale duyurularını ve sonuçlarını takip edebilir, ilgilendiği kurumda veya bu proje tipinde tasarım aşamasındaki projeleri takip edebilirler. Ayrıca son 5 yılda yapılan ihale sonuçlarını yaklaşık maliyetleri – proje bedelleri – indirim oranlarını görerek hazırlıklarını tamamlayabilirler. Birçok konuda şartname ve proforma desteği alabilecekleri tek portaldır. Ayrıca yapım ihalesi sonuçlanmış örnek mahal listelerine ulaşabilirler. Özel ve kamu yatırımlarını sitemizde yayınlayarak ücretsiz tanıtım hizmeti alabilirler.